Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Purple Sigara

IQOS Heets Purple Sigara Nedir?

IQOS Heets Purple Sigara, IQOS için özel olarak üretilmiş olan bir sigaradır. IQOS marka elektronik sigaralar, IQOS Heets Purple Sigara gibi ürünler aracılığıyla sigarayı 350 dereceye kadar ısıtarak, sigara içmenize imkân vermektedir.

Isınma derecesi, yanan tütünlere göre oldukça az olduğu için, yanma işlemi esnasında ortaya çıkan zararlı dumanlar burada mevcut değildir. Eğer bu dumanlara maruz kalmaksızın sigara içmek istiyorsanız, IQOS Heets Purple Sigara tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

IQOS Heets Purple Sigara Kullanımı

IQOS Heets Purple Sigara bir kartonunda 20 paket, her pakette de 20 heets bulunduran bir üründür. IQOS Heets Purple Sigara içimi 15 nefeslik olduğu için, normal bir sigaradan farklı değildir. Adından da anlaşılacağı üzere mor bir pakette sizlere sunulmaktadır. Sitemizde uygun fiyatlarla birlikte kullanıcılara sunulan IQOS Heets Purple Sigara, size yeni bir sigara keyfi getirmektedir.

IQOS Heets Purple Sigara Özellikleri

Normal tütün içiminde kötü kokular da meydana geldiği için hem elbiselere, hem de vücuda ağır ve kötü bir koku gelmektedir. Aromalı bir ürün olan IQOS Heets Purple Sigara, böğürtlen ve mentol esanslarını içermektedir.  Gerek duman yoğunluğu, gerekse aroması açısından Marlboro Gold ve Light ile aynıdır ve ağır değildir. Eğer yumuşak bir sigara arıyorsanız, IQOS Heets Purple Sigara tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi