Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Silver Sigara

IQOS Heets Silver Sigara


Sigara içerken çıkan zararlı dumanın hem insanların sağlığını kötü etkilemesi, hem de kişilerin üstüne, elbiselerine ve mobilyalara sirayet etmesi, tiryakilerin en büyük şikâyetleri arasındadır. Ancak teknolojinin gelişmesiyle beraber bu duruma bir son da gelmiştir. Bu hususta üretilmekte olan IQOS Heets, tütününü yakmaksızın ısıtarak, duman çıkartmakta ve böylece bir içim sağlamaktadır. Dolayısıyla burada kullanılan sigara da farklıdır. Burada kullanılan sigaralardan bir tanesi olan IQOS Heets Silver Sigara, sizleri hem zararlı dumanlardan korumakta, hem de üstünüze ve elbiselerinize kötü kokular sinmesine engel olmaktadır.


IQOS Heets Silver Sigara 1 karton alındığında, içerisinde 10 paket ile beraber gelmektedir. Her pakette toplamda 200 kartuş vardır. Dolayısıyla uzun dönem olarak hesap yapılırsa, ekonomik olarak da sigaran daha uygun fiyata olduğu görülmektedir.


IQOS Heets Silver Sigara Özellikleri


Normal sigaralarda olduğu gibi, IQOS Heets için kullanılan sigaralarda da içim ve yoğunluk farklılık göstermektedir. IQOS Heets Silver Sigara size hafif bir sigara içimi sağlayarak, orta derecede yoğunluk bulundurmaktadır. Eğer aromasız bir sigara istiyorsanız aroması bulunmayan IQOS Heets Silver Sigara, sizlere tam istediğiniz sertlikte ve içim şeklinde bir içim sağlamaktadır. Sertliğine rağmen koku bulundurmadığı için, ağzınızda veya ellerinizde kötü koku ve tatlardan herhangi bir eser bulunmamaktadır. İnternet sitemizden sipariş edebileceğiniz ürün, sizlere uygun fiyatlarla beraber sunulmaktadır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi