Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

iQos

IQOS Elektronik Sigaraları

 

Sigara, çakmak gibi yakıcı bir aletle tütün yakılarak içilir. Dumanı soluyorsunuz; katran, karbon monoksit ve nikotin gibi maddeler var. Bu maddeler arasında katran vücuttan kolayca çıkarılamayan toksik bir maddedir. Bu nedenle sigara, başta akciğerler olmak üzere tüm vücudunuza zarar veren bir maddedir. Ancak güçlü bir bağımlılık yapıcı etkiye sahip olduğu için kolayca ortadan kaldırılamaz. Bu yüzden Philip Morris International tarafında Iqos cihazı geliştirildi. Özel bir yapıya sahip olan Iqos elektronik sigara markası, sizlere hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli bir elektronik sigara ürünü sunmaktadır. Bu markanın ürünlerini tercih ederek hem garanti sahibi olabilir hem de zengin aromalardan faydalanabilirsiniz.

 

Iqos, sıradan tütün yakmak yerine 350 dereceye kadar sigara içilmesine neden olan bir cihazdır. Iqos, e-sigaralardan farklı çalışır ve yanmadan ısınabileceğini ve sigara içebileceğini kanıtlar. Sigaradaki katran, yakıldığında büyük miktarlarda salınır ve duman tarafından akciğerlere emilir. Ancak ısıtılmış tütün, zift ve katran gibi maddeler içermez. Çünkü bu maddelerin ortaya çıktığı sıcaklık 350 derecenin üzerindedir.

 

Iqos cihazlarını kullanmak daha sağlıklı sigara içmenizi sağlayabilir. Komik görünmesine rağmen doğru. Bağımlılıktan kurtulamayan kişiler, Iqos cihazlarını kullanarak sigarayı daha sağlıklı hale getirebilir, böylece sağlıklı hissetmeden sigara içmeye devam edebilirler.

Marka: iQos Model: İQOS1
iQos 2.4 Plus Nedir?Elektronik sigaralar için mod olan iQos 2.4 Plus, tütünü ısıtmak üzere kullanılan bir üründür ve sigaranın zararlı etkileri azaltmaktadır. Sigara yakıldığında 600 derece ve üzerinde yanmaktadır. Ancak bu durumda içerisinde zararlı olan kimyasallar içeren bir duman çıkararak, ..
599,00 TL 699,00 TL
Marka: iQos Model: İQOS2
iQos 3 Duo Nedir?Son zamanlarda sigara kullanımını azaltmak ve tiryakilere farklı seçenek sunmak için yeni ürünler geliştirilmiştir. Bu minvalde üretilen iQos 3 Duo, bir elektronik sigaradır. iQos 3’ün gelişmiş bir versiyonu olan iQos 3 Duo, tek seferde iki adet heets içmenize imkân vermektedir...
999,00 TL 1.159,00 TL
iQos 3 Multi iQos 3 Multi
Label -13 %
Marka: iQos Model: İQOS3
iQos 3 Multi Nedir? Sigara yakıldığı zaman ortaya çıkan duman, pek çok zararlı bileşen bulundurmaktadır. Bunlar sadece içene değil, ortamda olanlara da zararlı olmaktadır. Bunu önlemek için üretilen iQos 3 Multi, sigarayı yakmaksızın, elektronik bir aksamla tütünü duman çıkacak kadar ısıtarak..
726,00 TL 839,00 TL
iQos 3.0 iQos 3.0
Label -11 %
Marka: iQos Model: İQOS4
iQos 3.0 Nedir? Bilindiği üzere sigara yakıldıktan sonra ortaya çıkan duman, sağlığımız bakımından pek çok zararlı madde bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojinin gelişmesiyle piyasaya sürülen iQos 3.0, sigarayı yakmadan tütünü duman çıkaracak kadar ısıtarak, sigara içimini sağlamaktadır. Sig..
790,00 TL 890,00 TL
Marka: iQos Model: iqosolid1
IQOS Lil Solid IQOS Solid lil cihazının herhangi bir ısıtma elemanı bulunmamaktadır. Isıtması, indüksiyondan dolayı kaynaklanmatadır. Aynı zamanda da daha az enerji harcanır ve tek seansta da dört tane çubuk içebilmeniz mümkün olur. 20 çubuk için ise sarj yeterli olacaktır. Bu yeni nesil ciha..
1.500,00 TL 1.999,00 TL
Marka: iQos Model: İQOS5
Toptan İqos Elektronik SigaraBurada yer alan ürünler Toptan olarak satışı yapılarak müşterilerimize kolaylık sağlanması amacı ile oluşturulmuştur. Dilerseniz daha farklı ve toptan iqos satışı için iletişime geçebilirsiniz. En azı 5 li olmak kaydı ile daha fazlası için sipariş verebilirsini..
899,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)