Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

JUUL APPLE PODS KARTUŞ

    JULL APPLE PODS KARTUŞ

Jull podlar, jul bataryalar ve cihazın tek parça olan yapısı uyum sağlayan muhteşem tadlarla gelmekte olan hazır podlardır. Aynı zamanda Jull Pod, herhangi bir ek kısmı da görmeyecek ve hissetmeyecektir. Aynı zamanda da bu ürünleri, el değmemiş bir biçimde e-sigaralardan da farklı olarak elinizde hissetmeniz mümkün olacaktırç

Jull podların bir diğer özelliği ise; manyetik yuvasının bile en üst kalitede olması olmuşyur. Aynı zamanda Jull bölümlerinde salt nikotinli e-likitler ve tamamen tatmöin olabilmek için de; 20 ila 50 mg oranlarında gelmiştir. Bu ürünün en sevilen ve kullanılmasını da arttıran özelliklerinden bir diğeri ise, kokmuyor ve dişleri de sarartmıyor olması olmuşyur. Bu yüzden bu ürün, tiryakiler için, mükemmel bir pod vape seçeneği olabilir. Jull’un bir diğer özelliği ise; kapsülün bir paket sigara ile de aynı miktarda tütün içeriyor olmasıdır. Aynı zamanda da dolu birtanktan 200 kadar puf alabileceğiniz de belirtilmiştir.

Jull Apple Kartuş

Jull Apple Kartuş ürününü kullabilmeniz için, öncelikle; bir IQOS’unuzun olması gerekmektedir. IQOS’unuzun  sarjının tamamen dolu olduğuna emin olduktan sonra, JULL Aplle kartuşunuzu da içerisine takaraki IQOS’unuzu rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Bu ürünler, sigaradan aldığınız zararın da en azını almanızı sağlamaktadır. Ürünlerin her biri 4 cm olup, bir tanesinden yaklaşık 15 puf alabilmeniz sağlanacak şekilde de ayarlanan ürünlerdir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi