Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Kangertech Kone Starter Kit

Kangertech Kone Starter Kit
Kangertech Kone Starter Kit
-13 %
Kangertech Kone Starter Kit
Kangertech Kone Starter Kit
Kangertech Kone Starter Kit
205,00 TL
235,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Kangertech Kone Starter Kit Nedir?

Kangertech tarafından üretilmekte olan ve zarif bir tasarıma sahip olan Kangertech Kone Starter Kit, paslanmaz çelik, cam ve çinko alaşımı kullanılarak üretilmiş olunan bir elektronik sigaradır. 3000mAh gücünde bataryası ve 3.5mL boyutunda likit tankı bulunan ürün, sizlere daha kaliteli ve uzun süreli bir elektronik sigara keyfi sunmaktadır.

Kargo esnasında herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına sağlam ve dikkatli bir şekilde paketlenen ürününüz, bu sayede zarara uğramadan, kapınıza kadar gelmektedir. Özellikle elektronik sigaraya henüz başlayanlar için güzel bir seçenek olan Kangertech Kone Starter Kit, uzun saatler boyunca kullanabileceğiniz ve pratik bir üründür.

Kangertech Kone Starter Kit Kullanımı

Kangertech Kone Starter Kit küçük ve kompakt bir tasarıma sahip olup, böylece üzerinizde yük olmaksızın taşınabilmektedir. Bataryası dâhili özellikte olan ürün, atomizeri ile birlikte size daha önce tatmadığınız bir elektronik sigara keyfi sunacaktır.

Micro USB ile şarj edilen ve 510 bağlantıya sahip olan Kangertech Kone Starter Kit, hızlı şar olma özelliğine sahiptir. Böylece şarjınız bittikten sonra gerek bilgisayarınızın USB portundan, gerekse USB adaptöründen hızlı şekilde yeniden doldurulabilmektedir.

Kangertech Kone Starter Kit Özellikleri

0.5oHm gücünde SUS316L PGOCC atomizer kafası ile gelen Kangertech Kone Starter Kit, dayanıklı bir yapıyla uzun yıllar kullanılmaktadır.

·         3000mAh batarya

·         3.5mL likit

·         0.5oHm SUS16L PGOOC Atomizer

·         22mm çap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi