Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Smok G Priv

Smok G Priv
Smok G Priv
Smok G Priv
Smok G Priv
-10 %
Smok G Priv
Smok G Priv
Smok G Priv
Smok G Priv
Smok G Priv
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Smok
359,00 TL
399,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Smok G Priv Nedir?

Smok G Priv elektronik bir sigara olup, Smok tarafından üretilmektedir. Uzatılmış bir batarya ömrü ile beraber sizlere sunulan Smok G Priv, gün boyu kullanım sunmaktadır.  Elinize sığacak bir tasarımı bulunan Smok G Priv, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir cihazdır.  Limit tankı 5mL olup, iki adet 18650 ile çalışmaktadır. Ancak piller pakete dâhil olmayıp, ek olarak sipariş verilmelidir.

Eğer sitemizde gerekli bütün işlemleri takip ederseniz, Smok G Priv uygun fiyatlı bir şekilde satın alınabilmektedir.

Smok G Priv Kullanımı

Sizlere farklı renk seçeneklerle beraber sunulan Smok G Priv, dokunmatik ekranıyla beraber oldukça teknolojik özelliklere sahiptir. Bir adet ateşleme tuşu ile çalışan ve ekranı kapatmak için de farklı bir tuşu olan ürün, böylece pratik ve kafa karıştırmayan bir kullanıma sahiptir. Sitemizden sipariş edeceğiniz ürün, uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir.

Bağlantı noktası 510 olan Smok G Priv, mikro USB noktası ile hem şarj edilebilmekte, hem de bilgisayara bağlanmaktadır. Smok G Priv paketinde USB kablosu mevcut olup, gerek adaptör, gerek kişisel bilgisayar ile şarj edilebilmektedir.

Smok G Priv Özellikleri

220W çıkış gücü bulunan Smok G Priv, ayarlanabilir hava akımı seçeneği bulundurmaktadır. Smok G Priv, sizlere yeni bir içim sunmaktadır.

·         85mm X 58.5mm X 28mm

·         18650 batarya

·         5mL likit kapasitesi

·         Smok G-Priv 220 MOD 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Smok G Priv