Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Smok H Priv 2

Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
-9 %
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
Smok H Priv 2
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Smok
405,00 TL
445,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Smok H Piv 2 Nedir?

Oldukça fazla özelliğe sahip olan Smok H Piv 2, eşsiz bir tasarım ile meydana getirilmiştir. Pek çok elektronik sigara kullanıcısının tercih ettiği ve memnun kaldığı bu ürün, ergonomik bir şekilde kullanılabilmesi amacı ile özel olarak tasarlanmış bulunmaktadır. Elektronik sigara kullanıcıları tarafından ilgi odağı olan bu eşsiz ürün, 2 adet 18650 pil ile çalışmaktadır. TFV12 Big Baby Prince tankı ve V8 Baby göbekleri ile birleştirilmiş olan bu ürün, yoğun bulut özelliğine sahip bulunmaktadır.

Smok H Piv 2  Nasıl Kullanılır?

Sahip olduğu özellikler ile sizlerin elektronik sigara deneyimini özel bir hale getirecek olan bu ürün, son zamanlarda pek çok elektronik sigara kullanıcısı tarafından kullanılmakta olup tasarımı ile göz doldurmaktadır. Birbirinden farklı oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan bu ürün, kolay bir kullanışa sahip bulunmaktadır.

Smok H Piv 2  Özellikleri

Smok H Piv 2, sahip olduğu özellikle ve eşsiz tasarımı ile ön planda bulunmakta ve elektronik sigaraseverler tarafından tercih edilmektedir. Smok markası tarafından üretilen ve sevilen bu ürün, 2 adet pille çalışmaktadır. Ürünün bazı özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkündür:

·         Boyutlar: 52 x 27 x 84.5 mm Gerilim

·         Aralığı: 1-225W

·         Gerilim Aralığı: 0.5-9.5V

·         Piller: 2 x 18650 Pil

·         Paslanmaz Çelik

·         LED Ekran

·         6 ml Atomizer Kapasitesi

·         Büyük Ateşleme Butonu

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi