Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Smok I Priv

Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
-6 %
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
Smok I Priv
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Smok
599,00 TL
639,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Smok I Priv Nedir?

Günümüzde elektronik sigara kullanımı artmış bulunmaktadır. Elektronik sigara kullanıcıları için tasarlanmış olan ve oldukça iyi özelliklere sahip olan Smok I Priv, LED ekrana sahip olan bir elektronik sigara türüdür. 230W Çıkış Gücüne sahip olan bu ürün, profesyonel bir çalışma kapasitesine sahip bulunduğu için pek çok insan tarafından terci edilmektedir. Tasarımı ile göz dolduran bu ürün, ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır.

Smok I Priv  Nasıl Kullanılır?

8 Mil atomizer kapasitesine sahip olan Smok I Priv, 2 adet 18650 pil ile çalışmakta ve sahip olduğu özellikler ile ön planda bulunmaktadır. Güçlü gövdeye sahip olan ve bir savaşçı gibi hareket eden bu özel ürün, ön kısımda yuvarlak TFT ekrana sahip bulunmaktadır. Aynı zamanda yapay zekaya sahip olan ve sizin verdiğiniz komutları yerine getiren bu elektronik sigara, sahip olduğu arayüz ile sizlere görsel bir deneyim yaşatmaktadır. 14 komutu yerine getirebilen bu ürünü rahatlıkla yanınızda taşıyabileceksiniz.

Smok I Priv Özellikleri

Güçlü bir iskelete sahip olan bu ürün, ön kısımda TFT ekrana sahip bulunmaktadır. Bu ekran üzerinde kullanım detaylarını görmeniz mümkün. Aynı zamanda iki adet 18650 pil ile çalışmaktadır. Ürünün özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

·         230W çıkış gücü

·         8 ml atomizer kapasitesi

·         TC, VW ve Memory modları

·         Alt kısımda LED ışık

·         18650 batarya adaptörü

·         Ateşleme butonu

·         Çok sayıda koruma özelliği

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi