Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Kangertech Topbox Mini

Kangertech Topbox Mini
Kangertech Topbox Mini
Kangertech Topbox Mini
-8 %
Kangertech Topbox Mini
Kangertech Topbox Mini
Kangertech Topbox Mini
Kangertech Topbox Mini
206,00 TL
225,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Kangertech Topbox Mini Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte normal sigara kullanmak yerine elektronik sigara tercih etmek oldukça artmıştır. Bu minvalde Kangertech Topbox Mini, Kangertech tarafından üretilmeye devam edilen bir elektronik sigara modelidir. Tiryakilere yeni bir içim keyfi getiren Kangertech Topbox Mini, 4.0mL likit tankı ile gün boyu tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Eğer yeni bir elektronik sigara kullanıcısı iseniz ve tercih edebileceğiniz bir ürün arıyorsanız, Kangertech Topbox Mini sizi tekrar tekrar dolum yapma durumundan kurtaracaktır.

18650 batarya ile çalışan Kangertech Topbox Mini, paket içeriğinde bu pili bulundurmamaktadır. Bu sebeple sitemizden uygun fiyatla satın al seçeneğini kullanırken, pil siparişini de vermeniz elzemdir.

Kangertech Topbox Mini Kullanımı

Hava kontrol sistemi oldukça gelişmiş ve ayarlanabilir olan Kangertech Topbox Mini, içeriğinde hediye olarak 10mL likit tankı ile gelmektedir. Eğer 4.0mL likit kapasitesinin size yetmeyeceğini düşünüyorsanız, bu sayede günler boyu yeniden likit doldurma işinden kurtularak, geniş bir kapasitenin tadını çıkarabilirsiniz. İnternet sitemizden gerekli işlemleri uyguladığınız takdirde, Kangertech Topbox Mini ürünü hızlıca adresinize kadar getirilmektedir.

Paketine mikro USB kablosu dâhil olan Kangertech Topbox Mini, 510 bağlantı kullanmaktadır. Bu sayede kolay bir dolum fırsatı bulunmaktadır.

Kangertech Topbox Mini Özellikleri

Pyrex cam takviyesi bulunan Kangertech Topbox Mini, oldukça dayanıklı bir üründür.

·         18650 pil

·         4.0mL likit tankı

·         1.5oHm SSOCC

·         22mm çap

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi