Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Toptan iQos

Toptan İqos Elektronik Sigara


Burada yer alan ürünler Toptan olarak satışı yapılarak müşterilerimize kolaylık sağlanması amacı ile oluşturulmuştur. 
Dilerseniz daha farklı ve toptan iqos satışı için iletişime geçebilirsiniz. En azı 5 li olmak kaydı ile daha fazlası için sipariş verebilirsiniz.
Peki bu ürünleri nasıl ve ne şekilde temin edebilirim diye soruyorsanız Sitemiz üzerinden her hangi bir İqos Heets ürünü için de toptan Fiyatı alabilirsiniz.
Tüm Türkiye için aynı gün kargolama yapılarak gönderim sağlanabiliyor. İstanbul Toptan İqos için de dilerseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek
Aynı gün teslim edilme şartı ile sipariş verebilirsiniz.


Iqos (çoğu pazarda "Heets" olarak da bilinir), IQOS stentlerinin özel kullanımı için tasarlanmış bir tütün cihazıdır. Tütün tıpası, tütün ve diğer filtre uçları, boş asetat tüpler, polimer membran filtreler, selüloz-asetat meme filtreleri ve dış ve ağızlık kağıdı içeren elemanlar içeren parçalarla ısıtılır. Dumansız tütünü yakmadan bu mikro ürünü ısıtabilen devrim niteliğinde bir teknoloji kullanan IQOS, sizlere dumansız bir sigara deneyimi sunar. Peki bu deneyimin avantajları nelerdir?

 

Iqos Heets, sigara ihtiyacınızı sigaranın zararlı bileşenleri olmadan sunmaktadır. Zararlı bileşenlerden kastımız ise; katran ve karbonmonoksit gibi zararlı maddelerdir. Bu zararlı maddeler insan organlarına nüfuz ettiği taktirde yavaş ve ölümcül bir sona neden olur. Bunu sigara tiryakileri çok iyi bilseler de sigaradan vazgeçemezler. Çünkü bağımlıdırlar. Ancak Iqos Heets sigaraları, sizleri daha sağlıklı bir yolla sigara deneyimine teşvik eder. Bu sayede sigara bağımlılığınız devam ederken ölümcül yan etkiler de ortadan kalkmış olur. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi